הסטודיו סגור עד להודעה חדשה, עימכם הסליחה.

העיצובים שלנו

pos timage
תמיד מתחדשים ומפתיעים כל פעם מחדש
pos timage
נשפך ושפוע
pos timage
הכי מיוחד שיש

זרי פרחים - 24 שעות ביממה see flowers, טוליפים אדומים

טוליפים אדומים,זר טוליפים אדום הוא זר רומנטי ונדיר. הזר מורכב מטוליפים אדומים וחושניים ונושא עימו אמירה אישית. זר טוליפים אדום מתאים לאירועים חמיוחדים, ומעניק ת

טוליפים אדומים,זרי פרחים

זרי פרחים המורכבים מחיבור של כמה זנים ראינו לא מעט פעמים. כדי ליצור זר פרחים באמת מרשים ומעורר השתאות, יש צורך ביצירתיות רבה, חשיבה על שימוש בחומרים לא רגילים ומיוחדים,הוספת כלי-אגרטל מרהיב, וכך ייווצר זר פרחים בעיצוב מושלם.

עיצוב מושלם של זר פרחים משמעו שכל פריט שנוסיף לעיצוב- דווקא יקלקל מהעיצוב. על העיצוב אחראי שוזר פרחים,שלמד את המקצוע ככל מקצוע אחר הקיים בשוק. שוזר פרחים אינו רק מניח ביחד כמה פרחים שצבעיהם מתאימים, אלא דואג ליצור ניגודיות בצבעים תמשוך תשומת לב, שוני בגובה הפרחים שיצרו מראה עשיר ועוד.תפקידו של השוזר פרחים להיות תמיד יצירתי וליצור זרי פרחים באבן יהודה במגוון רב של עיצובים וצבעים, כדי שכל לקוח ימצא את זר הפרחים שמדבר אליו ומתאים לטעמו האישי.

זרי פרחים שהושקעה מחשבה בעיצובם, הם שיר ללא מילים.
בתרבויות מסוימות כל פרח מבטא רגש אחר. שילוב של כמה פרחים מסומים יוצר אמירה מסוימת. כאשר אתם מעניקים זרי פרחים שהושקעה מחשבה בעיצובם, אתם מעניקים שיר ללא מילים למי שמקבל אותם. עיצוב הפרחים יאמר ללא מילים את מה שאתם מרגישים, ותהיו בטוחים שפרחים זו שפה שמובנת גם נשים וגברים כאחד, בכל גיל.

זרי פרחים הן מתנה אישית ,שנוגעת ללב המקבל. אך גם בעבור אירועים רשמיים ניתן להעניק זרי פרחים, הכל תלוי בעיצוב הזר. עבור חגיגות יום הולדת במשרד, או כמתנה למשרד, עציצים יוכלו להתאים . עציצים מאריכים ימים מפרחים ומוספים צבע ירוק ונגיעה של טבע לכל מקום.


בחנות המקוונת של see flowers תמצאו שזירת פרחים מקצועיות ביותר.לצד זרים קיימים ועציצים המוצעים באתר, תוכלו להתייעץ עם שוזר הפרחים כדי להתאים את הזר לאופי האירוע.
תוכלו לראות את מחירי הפרחים והעציצים מראש ובכך להתאים את התקציב שלכם בהתאם לזר. עבור קניות גדולות או קבועות של בתי עסק, מומלץ להרים טלפון לתיאום מחיר מיוחד.

מומלץ להזמין את סידורי הפרחים יממה לפני האירוע, כדי שנוכל לעצב את הזר בתשומת לב מלאה.
זרי פרחים הם ההוכחה הטובה ביותר לכך שלא צריך הרבה על מנת לשמח אנשים אחרים. אחרי הכל, אין מישהו שלא אוהב לקבל זר פרחים פורח וריחני. זה כל כך פשוט, מתקשרים ל SEE FLOWERS, בוחרים זר מבין זרי פרחים רבים ושולחים אותו ליקירכם. אתם לא צריכים לקום מהכסא, אנחנו נעשה זאת בשבילכם.
את סוג זר הפרחים כדאי לבחור על פי המסר אותו אתם מעוניינים להעביר. למשל, זר פרחים רומנטי יעביר מסר של אהבה ותשומת לב לבן או בת הזוג. זר פרחים אלגנטי ישדר ממלכתיות המתאימה לסגירת עסקה מוצלחת, זר פרחים לוהט יעביר מסר של רצון ותשוקה אמיתית.

להשלמת המתנה המושקעת תמיד ניתן להוסיף אלמנטים נוספים כמו שוקולד איכותי או בקבוק יין משובח. ב- SEE FLOWERS תוכלו למצוא זרי פרחים מושלמים עם כרטיס ברכה, יין, שוקולד וכל מה שתרצו להוסיף על מנת ליצור את האפקט אותו אתם מעוניינים להשיג.